آمار بازدید
بازدید امروز : 4
بازدید کل : 11017
کاربران آنلاین : 1
همایش گردشگری سلامت، چالش ها، فرصت ها، راه کارها                چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران

همایش گردشگری سلامت، چالش ها، فرصت ها، راه کارها
مرکز تحقیقات گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف ­آباد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان،همایش گردشگری سلامت، چالش­ها، فرصت­ها، راه­کارها را در تاریخ پنجشنبه 31 خرداد 97 از ساعت 4 الی 8 عصر (همزمان با دهمین دوره نمایشگاه بین­ المللی گردشگری و هتل داری اصفهان)، برگزار می نمایند.
1397/03/30 ادامه مطلبچهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مرکز تحقیقات ریز شبکه های هوشمند اقدام به برگزاری چهارمین دوره کنفرانس ملی مهندسی برق ایران نموده اند.
1396/12/08 ادامه مطلباولین همايش منطقه اي توسعه علوم پرستاري و مامايي با محوريت خدمات مراقبتي جامعه نگر
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مركز تحقيقات توسعه علوم پرستاري و مامايي اقدام به برگزاری اولین همايش منطقه اي توسعه علوم پرستاري و مامايي با محوريت خدمات مراقبتي جامعه نگر نموده‌اند خدمات مراقبتي جامعه نگر، فصل نوینی از مراقبت های تخصصی است كه مشتمل بر مراقبت هاي پيشگيرانه در سطح جامعه براي گروههاي آسيب پذير و نيز مراقبتهاي تسكيني، بهداشتي و درماني براي بیماران مزمن و صعب العلاج، در قالب برنامه هايي همچون مراقبت در منزل ارائه مي گردد. خدمات مراقبتي جامعه نگر، هم اكنون جزو اولويتهاي برنامه ريزي در نظام سلامت كشور قرار دارد
1396/09/20 ادامه مطلباولین کنفرانس بين­ المللی ساخت و تولید نجف آباد
با عنایت پروردگار متعال، اولین کنفرانس بين­ المللی ساخت و تولید نجف آباد با همکاری دانشکده فنی و مهندسی، مرکزتحقیقات فناوریهای نوین ساخت و تولید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، درتاریخ های 5 تا 7 دی سال 1396 در شهر نجف آباد برگزار خواهد شد. بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان و صنعتگران دعوت می­ شود تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه ­های مختلف مهندسی ساخت و تولید، با این کنفرانس همکاری نموده و بر غنای آن بیافزایند. بازدید متخصصین حوزه مهندسی مکانیک از شهر اصفهان با جاذبه های بی نظیرتاریخی از فعالیت های جنبی این همایش است.
1396/09/05 ادامه مطلبهمایش ملّی « زیست حق بنیان؛ حقوق ملت در اندیشه شهید بهشتی »
همایش ملّی « زیست حق بنیان؛ حقوق ملت در اندیشه شهید بهشتی » با حضور و سخنرانی اساتید برجسته کشوری و مسئولین و ارائه مقالات برتر در آبان ماه نود و پنج، به همّت دانشکده حقوق، الهیات و معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و همکاری بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید دکتر بهشتی برگزار میشود. beheshti.iaun.ac.ir
1395/02/08 ادامه مطلبهمایش ملّی «فقه پویا؛ رویکرد نوین در مسئولیّت مدنی»
همایش ملّی «فقه پویا؛ رویکرد نوین در مسئولیّت مدنی» با حضور و سخنرانی اساتید برجسته کشوری و مسئولین و ارائه مقالات برتر در تاریخ 15 اسفندماه، به همّت دانشکده حقوق، الهیات و معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و همکاری دستگاه های اجرایی برگزار می شود.
1394/09/27 ادامه مطلبنخستین همایش ملی ادبیات غنایی
نخستین همایش ملی ادبیات غنایی به همت گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار خواهد شد.
1394/09/16 ادامه مطلبآغاز به كار هشتمين كنفرانس بين المللی علوم و كاربرد پلاسما
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در آیین افتتاح هشتمین كنفرانس بین المللی علوم و كاربرد پلاسما در جمع اساتید و پژوهشگران برتر گفت: باعث افتخار است كه دانشگاه آزاد نجف آباد بار دیگر میزبان جمعی از نخبگان علمی كشوری و بین المللی است . این كنفرانس در راستای بهبود وارتقاء سطح علمی پژوهشگران می باشد و به جرات می توان گفت كه آثارارائه شده در بالاترین سطح علمی جهانی قرار دارد .
1394/06/29 ادامه مطلبپیام دکترمیرزاده به دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به دانشجویان تازه وارد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، خوش‌آمد گفت.
1394/06/29 ادامه مطلبپیام ریاست دانشگاه به دانشجویان جدید واحد نجف آباد
دکتر سید محمد امیری، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، طی پیامی ورود دانشجویان جدید به بزرگترین مجموعه آموزش عالی در مرکز کشور را تبریک گفت.
1394/06/29 ادامه مطلب


اولین کنفرانس ملی مدیریت راهبردی خدمات
28 مهر ماه 94
محورهای همایش:
  • مدیریت استراتژیک در سازمانهای خدماتی ( در حوزه های آموزشی، بهداشت و سلامت، حمل و نقل، دولت، خرده فروشی و عمده فروشی، خدمات شخصی و عمومی، ارتباطات راه دور، فناوری اطلاعات و سایر حوزه های خدمات)
  • تفکر استراتژیک در سازمان های خدماتی
  • استراتژی رقابتی در سازمانهای خدماتی
  • استراتژی های همکاری و مشارکت در سازمانهای خدماتی
  • رویکردها و مدلهای مدیریت استراتژیک خدمات
  • ارزیابی عملکرد در مدیریت استراتژیک خدمات
  • کنترل استراتژیک در سازمان های خدماتی
  • قابلیت های پویا و نوآوری استراتژیک در سازمانهای خدماتی
  • سایر موضوعات مرتبط در حوزه خدمات

ایران، اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

کدپستی: ۸۵۱۴۱۴۳۱۳۱

تلفکس :۰۳۱۴۲۲۹۱۰۱۶

تلفن گویا: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹


تلفن خانه مرکزی: ۰۳۱۴۲۲۹۱۱۱۱
(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه
صبح: ۸:۱۵ الی ۱۳ و عصر:۱۴ الی ۱۶:۱۰)


روابط عمومی

ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه
طبقه پنجم

پست الکترونیکی

info@iaun.ac.ir